Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 14:42:29

В Чернігові проходить дводенний семінар у рамках проекту "Муніципальна енергетична реформа в Україні"

13.06.2014   08:36

Семінар «Вивчення громадської думки методом фокусних груп: теорія, методологія, практика» проходить у Чернігові 12-13 червня в рамках проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні» для представників комунальної галузі, відділів і управлінь міськради, громадських організацій та засобів масової інформації.

За інформацією старшого консультанта з питань залучення громадськості проекту Кадрії Сафіуліної, протягом червня-липня чернігівці долучаться до опитування з проблем енергоефективності та енергозбереження. На основі отриманих результатів буде сплановано інформаційну кампанію щодо вказаної проблематики.

Начальник відділу енергозбереження управління економіки міської ради Володимир Бурдов нагадав, що Чернігів є учасником проекту разом з іншими п’ятьма українськими містами. «Важливо, що крім нових знань і практичних навичок місто отримає можливість залучити доступні кредитні ресурси міжнародних фінансових інституцій на втілення конкретних енергозберігаючих заходів», - наголосив В. Бурдов.

Наразі в містах-учасниках проекту триває розробка Плану дій сталого енергетичного розвитку. Без цього документу українські міста не розглядатимуться як серйозні партнери в Європі.


Довідково: Основною метою проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні», що впроваджується за підтримки USAID, є підвищення енергетичної безпеки України. Серед цілей проекту удосконалення енергетичної політики, розвиток енергоефективності та збільшення інвестицій в енергетичний сектор.
 

Останні новини Чернігівщини

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).

Мистецтво – на підтримку ЗСУ

Мистецтво – на підтримку ЗСУ 14:03

Протягом серпня-вересня поточного року творчий склад Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка втілив низку мистецьких проектів, спрямованих на підтримку Збройних Сил України, духовної міцності чернігівців, усіх захисників рідної землі.