Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 жовтня, 12:09:45

Ветерани допомагатимуть міліцейському керівництву у підборі кадрів

13.06.2014   07:12

В Управлінні МВС в області відбулося засідання Ради Чернігівської обласної ветеранської організації Асоціації ветеранів МВС України.

В роботі засідання взяв участь виконуючий обов'язки начальника УМВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олег Демченко. Він розповів присутнім про роботу, яка проводиться в Управлінні на підтримку ветеранів міліції та щодо використання їхнього багатого практичного досвіду. Також Олег Михайлович уважно вислухав пропозиції, висловлені керівниками районних ветеранських організацій області.

На засіданні Рада Асоціації ветеранів МВС України розглянула напрацювання та підсумки роботи організації щодо виконання статутних вимог з питань соціального захисту ветеранів органів внутрішніх справ та їх участі у вихованні молодих працівників міліції.

Відкрив збори голова Ради Павло Скнар, він зачитав звернення міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова до ветеранів органів внутрішніх справ. Ветерани підтримали звернення і готові усіляко допомагати якісному комплектуванню міліції кадрами.

Позицію керівництва обласної міліції висловив особисто очільник УМВС Олег Демченко. Він, зокрема, наголосив на важливості ролі ветеранів у підвищенні професіоналізму сучасного міліціонера, наставництві та наступництві поколінь правоохоронців.

З основною доповіддю порядку денного виступив голова обласної організації ветеранів органів внутрішніх справ Павло Скнар. Він детально розповів про результати роботи ветеранського підрозділу, який він очолює за напрямками діяльності. До них належать забезпечення соціального та правового захисту ветеранів та пенсіонерів МВС, покращення умов їх життя, медичного та іншого обслуговування, залучення членів організації до участі в патріотичному вихованні молоді.

Також виступив перед ветеранами виконуючий обов'язки начальника управління кадрового забезпечення УМВС області полковник міліції Олег Неруш. Він розповів про актуальні питання в діяльності спецпідрозділу «Чернігів».

Були обговорені деякі питання пенсійного забезпечення пенсіонерів органів внутрішніх справ та стан медичного обслуговування пенсіонерів та ветеранів ОВС. Начальник сектору медичного забезпечення УМВС області Алла Галеєва запевнила присутніх, що ветерани й надалі отримуватимуть медичну допомогу в повному обсязі.

Ветерани жваво консультувалися з начальником сектору забезпечення соціальних виплат відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку УМВС області Оксаною Столяренко про свої нагальні фінансові проблеми.

Також на засіданні виступили голови Рад первинних ветеранських організацій з інформацією про роботу щодо виконання вимог звернення Міністра внутрішніх справ до ветеранів МВС, про взаємодію з депутатами органів місцевого самоврядування та про організацію роботи з пенсіонерами з їх соціального захисту і виховання молодих працівників міліції.

Плідне спілкування колег-однодумців, спільне обговорення проблем та обмін досвідом завершилися прийняттям звернення до голів рад первинних ветеранських організацій про підготовку матеріалів до книги про найбільш заслужених і відомих працівників ОВС області.

Останні новини Чернігівщини

білорусь біля України готує аеродроми, казарми та залізницю для військ рф 21:53

У білорусі спостерігається розбудова військових аеродромів, будівництво казарм, а також перевірка білоруської залізниці для перевезення ешелонів з військовослужбовцями.

Аграрії Чернігівщини залучили понад ₴3,37 мільярда «доступних кредитів» 21:51

За програмою «Доступні кредити 5–7–9%» 33 626 аграріїв цьогоріч залучили 62,509 мільйона гривень кредитів.

Безпека в закладах освіти - пріоритетне завдання рятувальників Чернігівщини 21:46

Як спонукати сучасних дітей до навчання, особливо з такої важливої теми як правила безпеки життєдіяльності?

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору 21:38

Війна в Україні створює ще більш сприятливі умови для поширення кору. Військові дії спричинили руйнування медичної інфраструктури, ускладнили доступ людей до медичних послуг, зокрема вакцинації.

Послуги служби зайнятості онлайн

Послуги служби зайнятості онлайн 21:34

Записатися на прийом до фахівця служби зайнятості можна, не виходячи з дому.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини