Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 09:26:58

Чернігів: рятувальники показали добру фізичну форму та належні професійні знання

11.06.2014   16:25

11-го червня о 06:00 у Чернігові керівництвом Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій оголошений навчальний збір особового складу за сигналом "Збір - аварія".

В ході цього відпрацьовано схему оперативного оповіщення і збору рятувальників, перевірено їх екіпіровку, а також по підсумкам 2013-2014 навчального року прийняті заліки зі службової, спеціальної і фізичної підготовки.

Здача заліків передбачала як практичне виконання нормативів, так і письмовий іспит по усім темам службової підготовки, що вивчалися протягом навчального року.

Результати заліків показали, що особовий склад Управління ДСНС має добру фізичну форму та належні професійні знання.

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській громаді ремонтують ліцей, обладнали центр життєстійкості й облаштовують безбар’єрні простори 09:02

На літніх канікулах у Михайло-Коцюбинському ліцеї триває ремонт, а в центрі надання соціальних послуг планують створити ветеранський простір – з тим, як живе громада, ознайомився начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус під час робочого візиту.

Поліція затримала причетного до підпалу автомобіля у Ніжинському районі 08:32

Вночі 30 червня до поліції надійшло повідомлення про загоряння автомобіля в місті Борзна Ніжинського району.

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини