Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 грудня, 11:14:32

Прокуратура Чернігівщини звернулася до суду з позовами про повернення 14 га земель прибережної зони

06.06.2014   09:45

Прокуратура області пред’явила до Чернігівського окружного адмінсуду позови про повернення у державну власність 14 га земель сільськогосподарського призначення вартістю майже 2 млн грн на території Киселівської сільської ради Чернігівського району.

Перевіркою встановлено, що рішенням Головного управління Держземагентства в області всупереч вимогам чинного законодавства приватним особам для ведення сільськогосподарської діяльності відведено земельні ділянки у прибережній захисній смузі навколо озера «Кругле».

За фактом незаконної передачі землі розпочато кримінальне провадження ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:01

Протягом минулої доби небезпечних подій не зареєстровано.

4 грудня: цей день в Україні і світі

4 грудня: цей день в Україні і світі 09:10

День 1380 Російська агресія - Day 1380 Russian aggression

 «3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів

«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34

Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56

25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини