Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 січня, 14:10:45

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

06.06.2014   09:42

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 05 червня по 08 годину 06 червня 2014 року

Протягом доби зареєстровано 1 пожежу в житловому секторі.

Пожежа в житловому секторі. Бахмацький район, с. Голінка О 02:30 сталася пожежа гаражу. Вогнем знищено покрівлі, перекриття гаражу та 2-ох господарчих будівель, пошкоджено стіни та майно. Причина - необережне поводження з вогнем гр. Л. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.


Події на водних об'єктах:

04.06.2014 року о 17:25 у ставку в с. Борсуків Козелецького району, місцевими жителями було виявлено та піднято на поверхню тіло гр. Ш., мешканця даного населеного пункту. Обставини та причина смерті встановлюються.

Виявлення та знищення ВНП:

05.06.2014 року о 18:15 групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП У ДСНС у Чернігівській області знищено 140 набоїв до стрілецької зброї часів ВВв калібром 7,62 мм, які були виявлені 04 червня 2014 року в с. Сергіївка, Прилуцького району.

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини