Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 16:37:29

Податківці привітали переможців районного рівня конкурсу дитячої творчості "Очима дитини про бюджет країни"

06.06.2014   07:43

Працівники Чернігівської ОДПІ привітали учасників та переможців районного рівня Всеукраїнського конкурсу «Очима дитини про бюджет країни», який проводиться з метою виховання культури сумлінного платника податків серед учнівської молоді та ознайомлення їх з професією податківця.

Приємно відзначити, що в цьому році для участі у конкурсі до Чернігівської районної інспекції та Куликівського відділення було надано 32 роботи від школярів Чернігівського та Куликівського районів. Всі діти створили неповторні та яскраві роботи, тому суворому журі довелося обирати найкращі, які нагородили дипломами та заохочувальними призами.

Маленькі митці, створюючи художні та літературні твори прагнуть передати , висловити власну позицію щодо сплати податків. Адже саме дитяче, неординарне бачення цієї теми – яскравий приклад для дорослих. Історія конкурсу становить дванадцять років, проте цього річ конкурс проходив у якісно новому форматі, об’єднавши три напрямки дитячої творчості з податкової та митної тематик: художні твори, комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація) та літературні твори.

Журі визначило 14 переможців по напрямках: «Художні твори» - 12 робіт, і «Літературні твори» - 2 роботи. Слід особливо відзначити, що за підсумками обласного етапу конкурсу у віковій категорії 9–11 років у номінації: «літературні твори» перемогла Лапко Аліна (смт.Куликівка), яка створила чудовий вірш про податки.

Щиро вітаємо переможців!

Отже, переможці районного рівня конкурсу за напрямком

Художні твори:

I вікова категорія 9-11 років
1 місце – Гончарова Світлана (Михайло-Коцюбинська школа мистецтв)

II вікова категорія 12-15 років
1 місце – Сіра Катерина(Михайло-Коцюбинська школа мистецтв) та Сергієнко Ірина (Киїнська ЗОШ І-ІІІст.)

2 місце – Ізотова Марія (Кархівська ЗОШ І-ІІст) та Радич Ольга (Михайло-Коцюбинська школа мистецтв)

3 місце –Мельник Альбіна (Михайло-Коцюбинська школа мистецтв)


Літературні твори:

IІ вікова категорія 12-15 років
1 місце – Марцева Тетяна (Жавинська ЗОШ І-ІІст.)

Останні новини Чернігівщини

Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24

У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.

Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26

Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.

Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44

Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.

Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22

З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.

Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47

У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини