Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 грудня, 18:28:43

Понад 460 сучасних розгрузочних жилетів та іншу гуманітарну допомогу передали військовим жителі Чернігівщини

04.06.2014   16:06Агенцiя

Всебічну благодійну допомогу для військовослужбовців Збройних Сил України, які виконують завдання в рамках антитерористичної операції, продовжують надавати жителі Чернігівщини. Патріотично налаштовані громадяни регулярно доставляють військовим усі необхідні речі.

В ході благодійної акції “Допоможемо Збройним Силам разом!” дві вантажівки відправилися на схід України з Чернігівщини. Жителі сіл Прогрес і Чемер та чернігівські представники Всеукраїнської спілки ветеранів миротворчих місій зібрали та доставили майже 5 тонн необхідних товарів та майна для українських військових. Це – питна вода, засоби особистої гігієни тощо.

Але найочікуванішим благодійним подарунком для захисників Вітчизни стало отримання понад 460 сучасних розгрузочних жилетів. Їх пошили на загальну суму 95 тисяч гривень на місцевих підприємствах за спонсорські кошти, що надійшли на рахунки обласного військового комісаріату.

Українські військові висловили щиру вдячність за допомогу, підтримку та активну громадянську позицію усім мешканцям Чернігівщини.

 

ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини