Чернігівське підприємство намагалося ошукати державу на 6,2 млн. грн.
Під контроль оперативників ГУ Міндоходів у Чернігівській області потрапило підприємство, яке здійснює свою господарську діяльність у будівництві.
В результаті, розкриті фінансові махінації з державними коштами. Сума нанесених державному бюджету збитків склала більше 6 млн. грн.. Про це повідомив начальник штабу оперативного управління ГУ Міндоходів у Чернігівській області Олександр Ярошенко.
За його словами, в ході перевірки було з’ясовано, що протягом 2013 року службові особи підприємства отримали державні кошти від київського підприємства. В подальшому ці кошти були перераховані на рахунки товариства з ознаками фіктивності, зареєстрованого в іншому регіоні України, як оплату за начебто виконані будівельно-монтажні роботи.
І як результат такої діяльності, шахраї ухилилися від сплати податків більш ніж на 6 млн. грн..
За фактом ухилення від сплати податків, що призвело до ненадходження до бюджету коштів у особливо великому розмірі, слідчими Міндоходів області розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.212 Кримінального кодексу України. До речі, за цей злочин передбачена відповідальність у вигляді штрафу від 15 до 25 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 255 тис. грн. до 425 тис. грн.) з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.
Наразі, досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.