Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 березня, 16:26:55

Застосування матеріальної відповідальності за екологічні порушення - пряме наповнення бюджету

04.06.2014   07:23

Господарський суд області підтримав позицію прокуратури щодо відшкодування збитків за незаконні порубки лісу постійними лісокористувачами.

До цього часу при встановленні випадків незаконних порубок на територіях лісового фонду невстановленими особами заподіяна останніми шкода залишалася невідшкодованою.

Упродовж поточного року органами прокуратури в інтересах сільських рад заявлено до суду 8 позовів вказаної категорії про стягнення майже 0,5 млн. грн.

Враховуючи, що нормами ст.ст. 19, 64, 86, 105, 107 Лісового кодексу України саме на постійних лісокористувачів покладено забезпечення охорони і збереження лісового фонду на підвідомчій йому території, прокуратура і в подальшому буде вимагати, в разі неналежного виконання ними обов'язків, притягнення останніх до передбаченої законом відповідальності.

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

9 років позбавлення волі: апеляційний суд залишив без змін вирок жительці Ніжинщини за вбивство співмешканця 15:41

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок, яким 45-річну жительку Ніжинського району визнано винною в умисному вбивстві свого співмешканця(ч. 1 ст. 115 КК України).

Безбар’єрність, що змінює життя: історія першого робочого місця Марії Бикус 15:19

Іноді один шанс може змінити життя. Для 21-річної Марії Бикус з Борзни таким шансом стала перша робота, яку вона знайшла за сприяння служби зайнятості.

Написати бізнес-план допоможуть в офісах «Зроблено в Україні» 14:54

Безкоштовно, оперативно та якісно — саме так в офісах підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні» допомагають майбутнім підприємцям зробити перший крок до власної справи.

Чернігівські тенісисти з повним комплектом медалей на чемпіонаті України 14:32

З 17 до 21 березня у місті Буча відбувся чемпіонат України з настільного тенісу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини