Діти малювали. "Mилосердя і доброта" нагороджувала
Понад сто робіт подали діти на цьогорічний конкурс малюнків, організований громадською організацією «Чернігівське обласне об’єднання «Милосердя і доброта», очолюване Артуром Зінов'євим.
Вибрати кращі шедеври було непросто. Визначали переможців серед 36 їх творців (різних за віком) колегіально. Сперечалися й дискутували. Десятеро юних художників, окрім солодощів, отримали як нагороду ще й гроші.
Всім припав до душі образ святого Миколая, намальований Владиславом Рудим. Справжнє художнє полотно. Безперечно, хлопчина творив душею, майстерно підбираючи кольори. Робота викликала щире захоплення і дорослих, і дітей.
Перше місце виборола й Ангеліна Вінницька. Її веселий борсучок на папері, мов живий.
Трилітня Єва Голубєва – наймолодша учасниця. Дівча намалювало свого улюбленого казкового героя – веселого Колобка. Єва ще не вельми вміло тримає пензлика, але старанності хоч одбавляй. Яскравий альбом і фарби допоможуть набити ручку.
«Милосердя і доброта» постійно опікується дітьми з обмеженими фізичними можливостями, багатодітними родинами, сиротами і хлопчиками та дівчатками без батьківської опіки. Але 1 червня – особливий день. Відтак доклали зусиль, щоб свято вдалося на славу.
Яскраві великі кульки, морозиво й інші солодощі, прогулянка Десною на катері «Казбек» (мандрівка організована спільно з Чернігівською міською радою) запам’ятається малечі надовго.
Мирослава і Влад Яковенки - діти з особливими потребами. Малюнки для них - можливість відтворити свій світ, розкрити душу, передати почуття. Призи ж додадуть натхнення. Дівчинка намалювала чудові квіти, хлопчик – чудернацьких пінгвінів. Прогулянка на «Казбеку» (разом із татом і бабусею), спілкування з однолітками без перебільшення свято для обох.
Чернігівка Ірина Кучерява самотужки виховує двох доньок. Маринку свого часу, як розповість голова міської організації «Милосердя й доброта» Парасковія Сидоренко, після дорожньо – транспортної пригоди ставили на ноги всім осередком. Радіють і успіхам у навчанні, і її фізичному зціленню, і захопленням.
Для сестрички Віки юна художниця намалювала кумедного песика, який сподобався журі.
У багатодітній родині Боженків підростає аж троє художників: Мирослава, Ярослав і Андрій. Найменший – справжній патріот. П’ятирічний Андрійко намалював національний прапор, сині та жовті кульки. Старші відпочивають нині на морі, отож у мами й Андрія – повні руки призів.
Всі ми, дорослі, родом із дитинства. Правда, нерідко про це за всілякими клопотами забуваємо. Зігріти теплом душі й серця чужу дитину теж дано не кожному. У «Милосерді і доброті» опікуються дітьми щиро, бережно, душевно – не в розрізі громадських обов’язків. По – материнськи і по - батьківськи даруючи малечі радість і святковий настрій.
Ольга Чернякова.
Фото автора
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.
У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45
У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.
Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30
Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.
26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20
День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression