Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 04:03:27

З Чернігівщини призвуть на строкову військову службу 1 тисячу 300 юнаків

29.05.2014   08:45Агенцiя

У військових комісаріатах Чернігівської області йде активна робота з проведення призову громадян України на строкову військову службу у 2014 році.

Як повідомив начальник відділу комплектування та призову - заступник Чернігівського обласного військового комісара підполковник Віктор Лузан протягом травня–липня з області буде відправлено до лав українського війська 1 тисячу 300 юнаків. У порівнянні з минулими роками кількість призовного ресурсу в області збільшилася в чотири рази.

- Згідно Указу в.о. Президента України «Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави» призиватимуться юнаки від 18 до 25 років всіх спеціальностей, які потрібні у Збройних силах України та інших військових формуваннях. З цих 1.300 захисників Вітчизни 925 чоловік служитимуть у лавах ЗС України, 325 - направлять до підрозділів міліції та 50 – до Державної служби спеціального транспорту, – наголосив підполковник Віктор Лузан.

Він додав, що даний призов відбудеться за екстериторіальним принципом, тобто майже всі призовники служитимуть за межами нашої області. Перед відправкою до військових частин та установ вони проходитимуть підготовку у навчальних центрах Збройних Сил України.

На даний час в районних військових комісаріатах та обласному збірному пункті працюють призовні та медичні комісії які проводять огляд юнаків. Крім цього, військові разом з правоохоронними органами, проводять відповідну роботу з призовниками що ухиляються від проходження комісій та не бажають виконувати свій конституційний обов’язок в складний період для нашої держави.

- Головним завданням під час призову є якісний відбір майбутніх захисників Вітчизни. Тож призовники не повинні ховатися, вони мають зрозуміти одне: військова служба - це обов’язок кожного чоловіка. – підкреслив офіцер.

Відповідно до плану, перші відправки молоді до війська на Чернігівщині, розпочнуться 4 червня.
 

Останні новини Чернігівщини

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця 18:10

У зв'язку з колійними роботами, з 08:00 28.09.2022 до 17:00 03.10.2022 буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця поблизу м. Бобровиця.

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).