Прокуратурою доведено у суді незаконність процедур закупівлі послуг на реконструкцію музею О. Довженка у Сосниці
Господарським судом області підтримано позицію прокуратури області і визнано незаконним рішення розпорядника бюджетних коштів про закупівлю в одного учасника та відповідного договору на суму понад 3 млн грн.
Нагадаємо, що здійснюючи перевірку правомірності проведення процедури закупівлі за державні кошти прокуратурою області установлено факт порушення вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель» при закупівлі робіт по реконструкції літературно-меморіального музею О.П. Довженка в смт. Сосниця вартістю 3,3 млн. грн.
Всупереч вимог ст. 39 Закону тендер було проведено замовником за неконкурентною процедурою «закупівля в одного учасника» та обґрунтовано нагальною необхідністю. При цьому, замовник сам зволікав з використанням бюджетних коштів упродовж 2013 року, які виділено відповідно до Указу Президента України ще у 2012 році. Лише перед закінченням бюджетного року безпідставно здійснено закупівлю робіт в одного учасника.
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами