Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 листопада, 16:36:06

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

27.05.2014   09:43

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 26 травня по 08 годину 27 травня 2014 року

Протягом доби зареєстровано 1 пожежу в житловому секторі.

Пожежа в житловому секторі м. Семенівка, провул. Замістя О 17 год. 14 хв. сталася пожежа лазні. Вогнем знищено покрівлю на площі 3 кв. м. Ймовірна причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 400000 грн.


Події на водних об'єктах:

10.05.2014 року о 10 год. 00 хв. в ставку с. Вертіївка, Ніжинського району, було виявлено тіло гр. Л., 1953 р.н., який мешкав у м. Київ по провул. Оболонський. Тіло було піднято на поверхню місцевими жителями. Причина смерті - механічна асфіксія через утоплення у воді.

Інші повідомлення:

26.05.2014 року о 09 год. 35 хв. в м. Чернігові, 1-й пров. Механізаторів, в житловому будинку гр. Г., 1975 р.н., внаслідок пошкодження медичного термометра стався розлив ртуті. Особовим складом відділення РХБЗ АРЧ АРЗ СП проведено демеркуризацію приміщення та вилучено ртуть в кількості 2 г.

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13

У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.

Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11

Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.

Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07

13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.

Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04

Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».

На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49

Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини