Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 жовтня, 15:55:11

Міліція Чернігівської області забезпечила спокій та продовжує охорону громадського порядку на виборчих дільницях

26.05.2014   09:56

Процес голосування відбувся в штатному режимі, міліція області забезпечила спокій та продовжує охорону громадського порядку на виборчих дільницях.

Окремі порушення громадського порядку під час виборів були, по-перше, дуже нечисленними, а по-друге — настільки незначними, що не могли хоч якось вплинути на результати голосування, — прокоментував поточну ситуацію в.о. начальника УМВС в області генерал-майор міліції Олег Демченко. Тим не менше, зазначив він, на кожне повідомлення громадян про ті чи інші порушення було забезпечене негайне реагування міліції.

За період голосування у Чернігівській області було зареєстровано декілька несуттєвих порушень виборчого процесу. Зокрема, на двох різних дільницях обласного центру виборці, проголосувавши, з власної ініціативи сфотографували свої бюлетені. В іншому випадку чоловік хотів винести свій бюлетень, як він пояснив, аби зберегти на згадку про доленосні вибори. В наведених прикладах голови комісій відреагували на порушення, запросили працівників міліції, які чергують на дільницях з метою охорони громадського порядку та виборчої документації. Порушення були припинені, виїздила слідчо-оперативна група, повідомлення про події були внесені до Єдиного обліку. За цими фактами проводиться подальша перевірка.

Крім того, у двох випадках на дільницях виникли незначні конфліктні ситуації, які завдяки вчасному запрошенню працівників міліції та їхньому професійному реагуванню були швидко врегульовані. Обидва факти зареєстровані належним чином, перевірка за ними буде проведена вже після завершення виборчого процесу, із прийняттям рішень відповідно до чинного законодавства.

Загалом на всій території області, як розповів Олег Демченко, до охорони громадського порядку на виборчих дільницях залучені понад 1670 працівників міліції та майже 540 представників громадських формувань з охорони правопорядку. Додатково створено мобільні патрулі народної самооборони та громадськості (включно із представниками «Правого сектору», уточнив начальник УГБ УМВС в області). Окрім цього, ще понад 400 працівників міліції здійснюють охорону громадського порядку на вулицях та у громадських місцях населених пунктів Чернігівщини, переважно у складі автопатрулів для швидкого реагування на повідомлення. В Управлінні МВС в області та кожному з територіальних підрозділів створені та діють, окрім основних, додаткові слідчо-оперативні групи. Також сформований мобільний резерв з числа працівників міліції, який міг бути залучений у разі виникнення нештатних ситуацій.

— Хочу висловити подяку за тісну співпрацю всім членам громадських формувань, які разом з правоохоронцями Чернігівщини забезпечили надійну охорону громадського порядку, — підкреслив в.о. начальника УМВС в області.

Працівники міліції та їхні добровільні громадські помічники продовжують несення службу з охорони громадського порядку на дільницях, а також охоронятимуть виборчу документацію аж до моменту її здачі до окружних виборчих комісій.
 

Останні новини Чернігівщини

З учорашнього дня патрульні заступили на охорону виборчих дільниць

З учорашнього дня патрульні заступили на охорону виборчих дільниць 14:12

Для забезпечення правопорядку у період виборів задіяно 96 поліцейських управління патрульної поліції в Чернігівській області, які здійснюватимуть цілодобову охорону, аж до завершення процесу голосування та підрахунку голосів.

Стрілки годинників потрібно перевести на годину назад

Стрілки годинників потрібно перевести на годину назад 12:37

В ніч з 24 на 25 жовтня о 4 годині ранку стрілки годинників потрібно перевести на годину назад.

Про підсумки роботи промисловості в січні–вересні. ДОВІДКА

Про підсумки роботи промисловості в січні–вересні. ДОВІДКА 12:28

Індекс промислової продукції області за підсумками січня–вересня 2020 р. становив 91,5%.

У Прилуцькій гімназії №1 урочисто відкрили другий корпус

У Прилуцькій гімназії №1 урочисто відкрили другий корпус 12:16

23 жовтня, у Прилуках відкрили новозбудований другий корпус місцевої гімназії. В урочистостях взяли участь перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний, міський голова Прилук Ольга Попенко, народні депутати України, керівники установ та організацій, педагоги, батьки та учні.