Громадські активісти подарували бронежилети чернигівським прикордонникам
Посильна допомога від простих громадян. На Чернігівщині активісти привезли прикордонникам сучасні бронежилети.
Привезли подарунка прикордонникам на Чернігівщині невипадково. Адже за кількадесят кілометрів межа з Росією. Тож сучасне спорядження тут дуже потрібне.
Сергій Шахов, громадський активіст:
- Ми вирішили саме в Чернігові подарувати бронежилети, які захистять наших українськиї хлопців, які будуть захищати наші родини від зовнішнього ворога, який сьогодні є агресивний.
Охоронці кордону зізнаються: для них це справжня несподіванка. Хоча обмундирування в частині є, але не нового зразка. Тим паче, до прикордонників саме прибуло підкріплення, тож кожен бронежилет - це, можливо, врятоване життя в разі нападу бойовиків.
Олександр Птиця, керівник чернігівського прикордонного загону:
- Безумовно, вони нададуть більший захист військовослужбовцям під час виконання завдань за призначенням, ну і більшої впевненості. Я впевнений у цьому.
Вояки одразу взялися приміряти обнови.
Андрій Кревський, керівник відділу чернігівського прикордонного загону:
- Ви знаєте, якого класу це бронежилети?
- Так, 4 класу захисту.
- І що це означає?
- Ну, витримує попадання кулі 5,65 та 7, 62 мм з автомата Калашникова.
Насамкінець громадські активісти подякували прикордонникам за відвагу та побажали миру.
- Я хочу, чтобы эти бронежилеты никогда вам не понадобились, чтобы мы остались жить в мирной стране. Спасибо вам большое.
- Все майно буде в підрозділах охорони кордону. Велика вам вдячність. Спасибі!
ntn.ua, Олександр Храпач, Святослав Мелешкін
ВІДЕО Ігор Левенко, СТБ
Останні новини Чернігівщини
Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28
У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.
Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).
Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20
Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.
Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.
Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14
З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.