Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 10:57:17

Область отримала автомобілі швидкої медичної допомоги, обладнані сучасною апаратурою

24.05.2014   17:51

На сьогодні, в умовах надзвичайної актуальності, в області набуває розвиток служба екстреної медичної допомоги.

На виконання Закону України «Про екстрену допомогу» у 2012 році створений «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», який розпочав свою роботу з 1 січня 2013 року.

За рахунок субвенцій державного бюджету Центр забезпечений медикаментами у повному обсязі. На дані цілі було використано понад 6,5 млн грн., що дало змогу практично удвічі збільшити вартість медикаментозного забезпечення одного виклику.

За рахунок коштів державного бюджету Міністерством охорони здоров'я України для Чернігівської області передбачено 35 автомобілів швидкої медичної допомоги, обладнаних сучасною апаратурою.

24 травня відбулася церемонія передачі 27 автомобілів, у якій взяли участь голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко та народний депутат України Валерій Дубіль.

Як зазначив очільник області, інвестиції в охорону здоров'я – це інвестиції у майбутнє, які забезпечують можливість покращання та збереження здоров'я кожного мешканця регіону, підвищення якості та тривалості життя.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини