Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 12:23:59

Прокуратурою поновлено право інваліда на житло та землю

24.05.2014   12:05

Ріпкинський районний суд Чернігівської області підтримав позицію прокуратури області, задовольнивши 20.05.2014 позов до Губицької сільради, про визнання недійсним рішення та виданого на його підставі приватній особі державного акту на право власності на земельну ділянку.

Зверненню до суду передувала прокурорська перевірка, якою установлено, | що у результаті зловживання службовим становищем службових осіб Губицької сільської ради Ріпкинського району на підставі рішення вказаної сільради у вересні 2008 у власність жителю м. Славутич передано земельну ділянку площею 0,25 га в с. Губичі для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

Відведення ділянки відбулося за рахунок земель комунальної власності, які перебували у користуванні інваліда з дитинства II групи - мешканки с. Губичі та на яких розташований належний їй жилий будинок. На час відведення землі громадянка перебувала у прихоневрологічному інтернаті і не була обізнана про порушення її прав.

За втручання прокурора права інваліда на землю та житло поновлено.
Досудове розслідування у розпочатому за даним фактом прокуратурою області кримінальному провадженні триває.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини