Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 23 травня по 08 годину 24 травня 2014 року
Протягом доби зареєстровано 3 пожежі, з яких 2 в житловому секторі та 1 сміття.
1. Пожежа в житловому секторі Бахмацький район, с. Матіївка О 17 год. 25 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та пошкоджено стіни на площі 15 кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Власник та збиток встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 3000 грн.
2. Пожежа сміття м. Прилуки, вул. Артема О 01 год. 15 хв. сталася пожежа сміття на площі 10 кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
3. Пожежа в житловому секторі м. Ніжин, вул. Прилуцька О 04 год. 49 хв. сталася пожежа в квартирі п'ятиповерхового житлового будинку. Вогнем знищено майно, пошкоджено балконну раму. Причина - необережне поводження з вогнем господарки. Збиток встановлюється. Врятовано матеріальних цінностей на суму 200 000 грн.
Інші повідомлення:
Станом на 06 год. 00 хв. 23.05.2014 року без електрозв'язку залишаються 7 населених пунктів в 4 районах області. Роботи по відновленню проводяться аварійними бригадами "Укртелеком".
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.