Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 12:45:05

Чернігівську виправну колонію № 44 відвідав обласний прокурор

24.05.2014   09:37Агенцiя

Керівництво прокуратури Чернігівської області постійно приділяє увагу стану забезпечення конституційних прав громадян в місцях примусового позбавлення волі. 23 травня прокурор Чернігівської області Володимир Стеценко здійснив візит до Чернігівської виправної колонії № 44 управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області з метою проведення особистого прийому.

У заході також взяли участь начальник відділу за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних впровадженнях, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов`язаних з обмеженням особистої свободи громадян прокуратури Чернігівської області Сергій Овчаренко, перший заступник начальника управління ДПтС України в Чернігвській області Дмитро Салюк та начальник Чернігівської виправної колонії № 44 Андрій Кирієнко.

Наразі в Чернігівській жіночій колонії перебуває 514 неодноразово засуджених жінок. Прокурора області цікавили умови тримання засуджених, їх харчування та медичне обслуговування.

На особистому прийомі Володимир Андрійович прийняв засуджених, які цікавилися положеннями нового Закону України «Про амністію у 2014 році», ставили питання про умовно-дострокове звільнення та заміну покарання більш м’яким.

Засудженим надано відповіді на їх звернення, роз’яснено вимоги чинного законодавства.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини