Кожного дня по-браконьєру!
До відділу прикордонної служби «Вороб’ївка», від дільничного інспектора прикордонної служби надійшла інформація про можливий вилов риби забороненим знаряддям лову на озері поблизу с. Чайкине Новгород-Сіверського району.
Вже за годину отримана інформація була реалізована прикордонним нарядом «Прикордонний патруль», затримав місцевого жителя, що здійснював вилов риби забороненим знаряддям лову, а саме сіткою.
Відносно затриманого громадянина складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Матеріали справи направлені для розгляду до Новгород-Сіверського районного суду.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині коштом держави буде модернізовано харчоблоки ще у двох ліцеях 09:47
У Чернігівському ліцеї № 1 та Гончарівському імені героя АТО Дмитра Степанченка невдовзі розпочнуться роботи з модернізації харчоблоків.
Стрільці з Чернігівщини здобули нагороди на чемпіонаті України 09:35
У період з 26 червня до 04 липня у Вінниці відбувся літній чемпіонат України зі стрільби кульової.
У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному вирощуванні конопель та зберіганні наркотичних засобів 08:53
Оперативники управління боротьби з наркозлочинністю поліції Чернігівщини отримали інформацію про те, що 51-річний житель Чернігова незаконно облаштував на території свого господарства дві теплиці у яких здійснює культивування рослин коноплі.
З 7 липня частина мешканців вул. Довженка залишиться без гарячої води 17:40
До уваги споживачів КП «Теплокомуненерго»! З 10:00 7 липня у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт тимчасово припинено гаряче водопостачання в житлових будинках за адресами: