Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 03:51:24

«Пожежу» в Старобілоуській школі ліквідовано!

20.05.2014   16:01Агенцiя

Відповідно до річного плану роботи школи з цивільного захисту 16 травня 2014 р. у Старобілоуській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Чернігівської районної ради було проведено День цивільного захисту.

Основне його завдання – вироблення в учнів та постійного складу школи  умінь і навичок  грамотно і чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я та життя.

Директор школи, Пархоменко Сергій Григорович, радо зустрів гостей: співробітників відділу ДСНС Чернігівського району, представників Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Чернігівської області та ДПРЧ №2 м.Чернігова. День ЦЗ відбувся за тематикою «Дії при виникненні пожежі». Всі заходи в школі проходили згідно плану проведення Дня ЦЗ.

Коли відбулося умовне займання діти та персонал за сигналом «Увага всім!» були евакуйовані в безпечний район – на стадіон. Там на них чекали гості закладу, які продемонстрували можливості своєї пожежної техніки та дії при локалізації і ліквідації осередку пожежі. Школярі мали можливість спробувати себе в якості рятувальника – в бойовому спорядженні гасили пожежу. Вчителі також не залишились осторонь – із задоволенням приміряли на себе вогнезахисні  костюми.

На тематичних уроках, загальношкільних заходах були використані плакати, малюнки, засоби індивідуального захисту, довідникова та науково-методична література, мультимедійні презентації.

Заходи, заплановані на цей день мали на меті підвести підсумок по роботі системи ЦЗ школи. Усі учасники навчально-виховного процесу здобули практичний досвід дій за сигналами оповіщення та інформування. Завдання і план проведення Дня ЦЗ в школі виконані повністю.

Тетяна Моргун
Навчально-методичний центр цивільного захисту
та безпеки життєдіяльності Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця 18:10

У зв'язку з колійними роботами, з 08:00 28.09.2022 до 17:00 03.10.2022 буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця поблизу м. Бобровиця.

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).