Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 06:44:02

Після початку кримінального провадження почалось погашення заборгованості перед працівниками "Сіверянки"

19.05.2014   20:03Агенцiя

Після внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань прокуратурою м. Чернігова кримінального провадження за ч.1 ст. 175 Кримінального кодексу України щодо невиплати заробітної плати на ПАТ ВТФ «Сіверянка» там почали погашати заборгованість перед своїми працівниками.

За інформацією підприємства, на ранок 19 травня виплачено майже половину від заборгованої суми.

Причиною реєстрації кримінального провадження стало те, що ця виробничо-торгівельна фірма, в порушення вимог законодавства та при наявності коштів на рахунках, заборгувала майже трьомстам своїм працівникам заробітну плату з кінця грудня минулого року по березень 2014-го.

Перевіркою, проведеною на даному підприємстві Територіальною державною інспекцією з питань праці в Чернігівській області в рамках виконання постанови міжвідомчої наради в прокуратурі м. Чернігова, були виявлені й інші порушення трудового законодавства. Зокрема, попри вимогу ч. 1 ст. 116 Кодексу законів України про працю, 17 працівникам підприємство не виплатило належні їм суми при звільнені.

Довідково: За законом, особа звільняється від кримінальної відповідальності за невиплату заробітної плати, якщо виплатить її до пред’явлення підозри у відповідному кримінальному провадженні.

До теми: На напрямку нагляду за дотриманням законодавства про працю прокуратурою міста Чернігова з початку року за наслідками перевірок внесено 5 подань з вимогою про усунення виявлених порушень. За результатами розгляду цих документів прокурорського реагування до відповідальності притягнуто 2 посадові особи органів контролю, сплачено працівникам 618 тис. заборгованої заробітної плати.

Окрім того, в інтересах 30 чернігівців за їх зверненнями прокурорами цьогоріч подані до суду заяви про стягнення з роботодавців заборгованої заробітної плати на суму понад 200 тисяч гривень. Судом вони задоволені, частина коштів за судовими наказами вже виплачена роботодавцями в добровільному або примусовому порядку.

Прес-служба прокуратури м. Чернігова

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.