Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 18:41:15

У Чернігові представники бізнесу та митниці зустрілися за «круглим столом»

19.05.2014   19:45

Днями фахівці Чернігівської митниці Міндоходів та представники бізнесу за «круглим столом» обговорили нагальні питання, що турбують суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності.

Виконуючий обов’язки начальника митниці Віктор Вечер повідомив, що Міністерство доходів і зборів планує активно залучати громадськість до реформування митниці. «Ми готові почути і донести до керівництва Міністерства думку бізнес-спільноти Чернігівщини», - зазначив Віктор Вечер.

У рамках підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом експортерів цікавили питання отримання сертифікатів форми EUR.1, які підтверджуватимуть українське походження товарів. Митники поінформували про готовність видавати такі сертифікати.

Продовжують залишатися актуальними питання визначення митної вартості, хоча у цьому напрямку відмічені позитивні зрушення. Також були надані пропозиції щодо удосконалення функцій організації митного контролю, що стосуються обліку осіб та спрощення контролю за роботою складів тимчасового зберігання закритого типу.
Позитивно висловились підприємці щодо кадрового складу підрозділів митного оформлення та запропонували не скорочувати чисельність даних підрозділів.

І наостанок, Віктор Вечер запевнив присутніх, що всі пропозиції будуть направлені до Міністерства доходів і зборів та враховані при підготовці стратегічних документів. 
 

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.