Реконструкція котельні в Ладані коштуватиме майже два мільйони
Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації 8 травня уклало угоди з ТОВ «ЧернігівГазСпецСервіс» на реконструкцію котелень.
Загальна вартість угод складає 3,98 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».
Зокрема 2,00 млн грн. коштуватиме реконструкція котельні №1 по вул. Миру, 75-Б в смт Ладан Прилуцького району.
Власниками «ЧернігівГазСпецСервіс» є чернігівці Віктор Скрипка, Віктор Козлов, Світлана Козлова і кияни Григорій Коломієць і Валерій Шило. У «ВДЗ» опубліковано дані про підряди цієї фірми на суму 27,83 млн грн.
Григорій Коломієць відомий як партнер Вадима Медяника по фірмі ТОВ «Омега-5». Медяник є помічником народного депутата від ВО «Батьківщина» Олександра Бригинця, а раніше був депутатом Оболонської районної ради від БЮТ.
Єдиним конкурентом на торгах стало ТОВ «Виробничо-торгове підприємство «Перспект» чернігівців Ігоря Черніна і Ольги Манченко.
За інформацією "Наші гроші" та Чернігівська обласна ГО ЦПСА
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.