На Чернігівщині винесено вирок контрабандисту канабісу
Набув чинності вирок Городнянського районного суду Чернігівської області стосовно громадянина Республіки Білорусь, який контрабандно перемістив через державний кордон наркотичний засіб – канабіс.
У серпні 2013 року правоохоронці вилучили наркотичну речовину у іноземця на митному посту «Сеньківка» під час проведення прикордонно-митного огляду автомобіля, який слідував з території Білорусії. 26-річний чоловік приховав наркотик у передній фарі автівки.
Досудове розслідування проводили слідчі Управління СБУ в Чернігівській області.
Суд визнав контрабандиста винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.309 (незаконне зберігання, перевезення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та ч.2 ст.305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів) Кримінального кодексу України. Зловмиснику призначено покарання у вигляді штрафу – 11 900 гривень з конфіскацією особистого майна - автомобіля.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 13:31
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39
10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.
Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині: поранено людину 10:07
Вчора та сьогодні вранці ворог вкотре атакував Чернігівщину безпілотниками: під ударами росіян були Новгород-Сіверський та Корюківський райони.
Блокування накладних скоротилось до 0,1%: результати реформування системи моніторингу ДПС 10:04
Станом на сьогодні частка податкових накладних реєстрацію яких зупинено, становить лише 0,1%. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух.
В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців 09:57
Учора, 16 лютого, через платформу «е-Ветеран» розпочався конкурсний відбір на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.