Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 серпня, 07:23:26

"Журавлик" береже дітей Чернігова і України

15.05.2014   16:46

Дитячі матраци та корпусні меблі компанії "Верес", які виготовляють у Чернігові, одержали сертифікати відповідності екологічному стандарту з присвоєнням символу безпечності - «Журавлика».

Про це повідомив генеральний директор ДП «Чернігівстандартметрологія» Валентин Бакуменко.

«Приємно, що ця дитяча продукція виробляється з екологічно чистих та безпечних матеріалів», – сказав він.

За його словами, експертна комісія органу з сертифікації продукції Всеукраїнського громадського об’єднання «Жива планета» перевірила Чернігівське виробництво і продукцію - дитячі матраци і корпусні дитячі меблі - Компанії «Верес» та підтвердила відповідність продукції вимогам екологічних критеріїв оцінки життєвого циклу продукції, які розроблені у відповідності до державного стандарту України ДСТУ ISO 14024:2002 (ISO 14024:1999).

Відтепер продукція компанії маркується екологічним "Журавликом", а споживачі продукції, як на Чернігівщині, так і по всій Україні можуть бути впевненими в її якості та екологічній безпечності.

Технологія еко-маркування прийшла до Чернігова, ще у 2009 році. Державне підприємство "Чернігівстандартметрологія" є територіальним представником Всеукраїнської громадської організації "Жива планета" і проводить спільні роботи з сертифікації продукції, що відповідає екологічним критеріям, але першим в області еко-маркування - «Журавлика», одержали саме ТОВ "Компанія "Верес".

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини