У Прилуках зникло 27 тисяч тонн зерна зі складу
Прокуратурою Чернігівщини направлено до суду позов про повернення державі 46 мільйонів гривень за зникле зерно
Прокуратурою Чернігівської області в інтересах Аграрного фонду до господарського суду направлено позов про стягнення з приватного сільгосппідприємства збитків на загальну суму 46 млн. грн.
Причиною направлення позову стало зникнення зі складу в м. Прилуки 27 тис. тонн зерна, закупленого у сільгосппідприємства для державного інвестиційного фонду.
На даний час прокуратурою області також вивчається питання щодо встановлення в діях посадових осіб підприємства-відповідача ознак кримінального правопорушення.
Останні новини Чернігівщини
В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27
З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.
Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07
Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:54
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22
День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression