Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 серпня, 07:29:11

На Чернігівщині громадяни обирають військову службу за контрактом

15.05.2014   10:59

Незважаючи на проведення в Україні часткової мобілізації, у військових комісаріатах активно продовжується реалізація комплексу заходів з переходу українського війська на комплектування за професійною ознакою.

Так, на Чернігівщині, у 2014 році військкоматами області на службу за контрактом прийнято близько 130 осіб. Дані військовослужбовці направлені на службу у військові частини та установи Чернігівщини та Київщини.

В обласному військкоматі повідомили, що оформлення документів особових справ кандидатів здійснюється у військових комісаріатах за наявності письмової згоди командирів частин, які попередньо проводять індивідуальну бесіду зі своїм потенційним підлеглим та перевіряють їх власні професійно-психологічні, морально-ділові та фізичні якості.

Поряд з цим, укласти контракти виявили бажання чимала кількість людей з числа відмобілізованих до військових частин, що комплектуються згідно штату воєнного часу та батальйону територіальної оборони, який сформовано на Чернігівщині.

- Таких людей близько трьох десятків. Переважно це ті, що не мали постійного місця роботи чи взагалі не працювали. Але вони переконалася у тому, що військова служба за контрактом їм до душі, має стабільне грошове забезпечення та інші переваги і пільги. Робота з такими громадянами ведеться. Ці особи, що укладуть контракти, навіть після виходу Указу Президента “Про демобілізацію”, залишаться на військовій службі в ЗС України. – повідомив офіцер Чернігівського ОВК майор Іван Черняк.

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини