Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 серпня, 07:54:07

У "Милосерді і доброті" вшанували багатодітних матерів

15.05.2014   10:52Агенцiя

Квіти й гостинці 30 жінкам з нагоди Дня матері вручив голова громадської організації «Чернігівське обласне об’єднання «Милосердя і доброта» Артур Зінов'єв.

Чернігівка інвалід по зору Марина Федяніна зазвичай на всілякі заходи ходить із дітками. Та День матері свято особливе, і її шестеро синів і найменша донечка охоче благословили неньку на відпочинок, прискіпливо підбираючи їй «прикид».

Марина поспілкувалася з подругами, розповіла, чого навчилися старшенькі й наскільки підросли меншенькі.

Забувши на мить–другу про буденні клопоти, прийшла на урочистості й Світлана Ісєєва: вони з чоловіком виховують дев’ятеро діток. А наші непрості часи це ой як нелегко.

Катерина Луговська  привезла на свято аж дві свої матусі – рідну Лідію, інваліда І групи, та хрещену – Любов Асєєву.
Дівчинку обидві жінки плекали в чотири руки. Лідія часто подовгу перебувала в лікарні, і всі клопоти з виховання дитини лягали на плечі вірної подруги. Коли ж Любин чоловік обурився благодійництвом і озвучив ультиматум – «Я чи вони», жінка вибрала не його. Так і живуть вони в одній квартирі: Катюша і дві її матусі. Разом вболівали за успіхи дівчини в педуніверситеті, разом радіють її теперішнім службовим досягненням, мріють про онуків.

Матері
 
Матері, бабусі й прабабусі за святковим столом ділилися радістю, снували нитку спогадів, співали й читали вірші. Дехто прийшов із фотографіями дітей і онуків. Їх поріднили і роки спілкування, і щастя материнства, і житейські негаразди та проблеми, які нерідко розв’язували за сприяння громадських організацій, що віднедавна  об’єдналися заради ефективного захисту своїх членів.


Тетяна Кологойда

Матері – героїні, орденоноски, чию працю й материнський подвиг відзначила держава. Доля кожної жінки, за словами голови міської організації «Милосердя й доброта» Парасковії Сидоренко, достойна окремої розповіді (або й книги).  Серця й душі ж сповнені любові, доброти і світла: в будь – яку хвилину готові допомогти й підтримати одна одну, поділитися секретами виховання, рецептами кулінарних шедеврів. А Любов Савченко просить у Всевишнього милості й захисту для кожної родини.

Любов Савченко і Артур Зінов’єв

Ольга Чернякова

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини