Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 12:14:44

Виявлено спробу ввезення "полунички"

15.05.2014   07:29Агенцiя

На міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Сеньківка», на в’їзд в Україну, прибув рейсовий автобус «МАН», сполученням «Москва - Чернівці».

Серед пасажирів автобуса прискіпливу увагу прикордонного наряду до себе привернув 29-річний громадянин України. В ході проведення спільного з працівниками митниці огляду особистих речей цього громадянина, виявлено другий паспорт на його ж ім’я, але цього разу вже як громадянина Російської Федерації. Цей паспорт він отримав 4 роки тому в Посольстві РФ в Україні, що суперечить статті 4 Конституції України.

Крім другого паспорта в речах виявлено електронний носій для зберігання інформації, або просто флешку. В ході опитування громадянина про характер та наявність на цьому носії інформації, він пояснив, що на ньому знаходиться лише інформація особистого характеру. За згодою власника інформацію з даного пристрою переглянуто і встановлено, що на ньому знаходяться матеріали порнографічного характеру.

В таких діях громадянина України вбачається ознаки злочину, передбаченого частиною 1 статті 301 «Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів» Кримінального Кодексу України.
Про виявлення протиправного діяння, що містить ознаки злочину, повідомлено Городнянський РВ УМВС у Чернігівській області.


Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.