Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 січня, 10:53:10

Чернігів: розпочато кримінальне провадження за фактами незаконних оборудок з дачними ділянками

14.05.2014   13:54Агенцiя

При проведенні перевірки в порядку прокурорського нагляду за додержанням і застосуванням законів у сфері земельних відносин виявлено факти незаконних оборудок із земельними ділянками в одному з садівничих товариств на території Чернігова.

Встановлено, що голова садівничого товариства склав і видав двом громадянам, у тому числі — своєму сину, завідомо неправдиві довідки про користування земельними ділянками з 2001 року.  Завдяки цим фальсифікованим довідкам ці громадяни приватизували земельні ділянки. Насправді даних осіб було прийнято в члени кооперативу на 10 років пізніше і права на приватизацію ділянок вони не мали.

Більше того, у довідці для свого сина голова товариства вказав ще й більшу площу ділянки, включивши в неї частину лісу, яку той самовільно пригородив. При обстеженні виявлено, що в обнесену парканом територію «дачі» потрапило понад 40 піввікових дерев ДП «Чернігіврайагролісгосп».

Щодо службової особи садівничого товариства прокуратурою м. Чернігова зареєстровано кримінальне провадження за ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) та ч. 1 ст. 364 (зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Прес-служба прокуратури м. Чернігова

Останні новини Чернігівщини

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА 10:39

Станом на 1 січня 2021 р. торгівлю світлими нафтопродуктами і газом для автомобілів у Чернігівській області здійснювали суб’єкти господарювання через 167 автозаправних станцій (АЗС), включаючи 9 автозаправних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС).

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини 10:18

Протягом 2020 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали 21 тисячу перших документів малюків, з них близько 7 тисяч – безпосередньо у пологових будинках.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:00

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Понад 2000 обстежень та понад 170 порушень санітарного законодавства виявили фахівці Держпродспоживслужби на об’єктах нагляду під час січневого локдауну

Понад 2000 обстежень та понад 170 порушень санітарного законодавства виявили фахівці Держпродспоживслужби на об’єктах нагляду під час січневого локдауну 09:50

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області в період дії додаткових обмежувальних заходів з 8 по 24 січня року провели 2214 обстежень закладів громадського харчування, об’єктів торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами, агропродовольчих ринків, дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:43

Іформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 25 січня по 8:00 26 січня 2021 року.