Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 16:53:35

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

14.05.2014   13:17

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 13 травня по 08 годину 14 травня 2014 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 4 пожежі в житловому секторі. Врятовано 2 людини.
 
1. Пожежа в житловому секторі - Прилуцький район, смт Ладан - О 16 год. 15 хв. сталася пожежа гаражу. Вогнем пошкоджено майно та стіну на площі 1 кв.м. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.
 
2. Пожежа в житловому секторі - Ріпкинський район, с. Мутичів - О 20 год. 25 хв.  сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття. Причина -  порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печей. Збиток - 2 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 16 000 грн.
 
3. Пожежа в житловому секторі - м. Щорс, вул. Франка - О 21 год. 35 хв.  сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено перекриття. Причина - коротке замикання електромережі. Збитки - встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 300 000 грн.  
 
4. Пожежа в житловому секторі - м. Бахмач, вул. Л. Українки - О 22 год. 15 хв.  сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття на площі 10 кв.м, пошкоджено стіни. Причина та збитки встановлюються. Врятовано 2 дітей та  матеріальних цінностей на суму 10 000 грн.

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.