Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 лютого, 12:13:03

На Чернігівщині засуджено працівників міліції за зловживання службовим становищем та незаконний збут наркотичних засобів

12.05.2014   12:20

Набули законної сили вироки Новозаводського районного суду м. Чернігова у кримінальних провадженнях, відкритих за матеріалами Управління СБ України в Чернігівській області стосовно працівників органів МВС.

Ці правоохоронці організували схему незаконного збуту наркотиків з подальшим одержанням неправомірної вигоди від покупців за непритягнення їх до кримінальної відповідальності.

У лютому ц.р. співробітники УСБУ викрили групу осіб, до якої входило троє міліціонерів. Вони передавали наркотик так званим «довіреним особам», які у свою чергу мали здійснити його реалізацію. Процес збуту контролювався правоохоронцями. У подальшому міліціонери затримували покупців наркотиків і шляхом тиску і залякування кримінальною відповідальністю схиляли їх до сплати грошової винагороди.

У момент чергової передачі наркотичної речовини зловмисники були затримані «на гарячому» оперативниками СБУ та працівниками прокуратури.

Суд визнав правопорушників винними у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 2 ст. 307 (незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Кожному з них призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з встановленням іспитового строку - 3 роки. За рішенням суду злочинців позбавлено спеціальних звань та права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки.

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.