Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 березня, 22:06:12

Недопущено потрапляння заборонених предметів до установ виконання покарань Чернігівської області в період проведення спецоперації «Заслон»

07.05.2014   15:53Агенцiя

Важливим пунктом у роботі співробітників установ Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області залишається робота, спрямована на попередження проникнення до пенітенціарних закладів заборонених предметів.

Завдяки пильності та вмілим діям особового складу Домницького виправного центру № 135, Менської виправної колонії № 91, Новгород-Сіверської установи виконання покарань № 31 та Чернігівського слідчого ізолятора під час проведення спецоперації «Заслон» було недопущено потрапляння до установ мобільних телефонів, грошей та спиртних напоїв.

Понад 10 літрів спиртних напоїв, які містились в пластикових пляшках, та мобільні телефони було перекинуто через огорожу Домницького виправного центру № 135. Проте, завдяки блискавичній реакції пенітенціаріїв, засуджені все ж не змогли отримати бажані речі.

В Менській виправній колонії № 91 під час видачі посилки, яка надійшла засудженому, в пакетах, де містилась кава (вагова), було виявлено та вилучено мобільний телефон. Ще один яскравий приклад приховування мобільного телефону відбувся також в Менській виправній колонії, коли під час видачі посилки, яка надійшла засудженому від дружини, в пластиковому відрі з домашньою ковбасою залитою смальцем було виявлено та вилучено мобільний телефон з батареєю живлення та зарядним пристроєм.

В Новгород-Сіверській установі виконання покарань № 31 при догляді посилки, яка надійшла засудженому до довічного позбавлення волі, було виявлено і вилучено гроші, які були приховані у ваговому тютюні.

Нахабна спроба занести в зону, що охороняється гроші відбулась в Чернігівському слідчому ізоляторі, де під час проведення обшуку засудженого, який повертався після короткострокового побачення, в кишені штанів було виявлено та вилучено гроші, в сумі 400 гривень.

За фактами вилучення заборонених предметів проводяться службові розслідування.

Прес-служба ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.