Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 00:50:28

Де у Чернігові журналісти та громадські активісти можуть отримати безкоштовну правову допомогу

29.04.2014   10:27Агенцiя

Кожен громадянин, кожен журналіст, громадський активіст чи мирний протестувальник має право вільно висловлювати свою думку, а в разі порушення цих прав – можливості правового захисту.

На жаль, українська влада не змогла гарантувати права людини і верховенство права в країні. А під час останніх подій в Україні професія журналіста стала однією з найнебезпечніших, ба більше - спроби журналістів чи громадських активістів висловити свою думку завершувались протиправним застосуванням сили з боку правоохоронних органів.

Тому група громадських організацій розпочинає реалізацію соціального проекту «Правова допомога для журналістів і громадських активістів в Україні».

 «ПРАВОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ І ГРОМАДСЬКИХ АКТИВІСТІВ В УКРАЇНІ»

Для чого?

• Підтримати свободу інформації і свободу мирних зібрань, забезпечення  юридичної допомоги для журналістів і громадських активістів в Україні

• Навчити журналістів і громадських активістів як самостійно ефективно захищати свої права

Хто?

Проект реалізується за підтримки Національного фонду підтримки демократії (National Endowment for Democracy) та об’єднує в єдину команду такі громадські організації як Всеукраїнський центр правової допомоги «Громадський захисник», Фонд регіональних ініціатив і Дніпродзержинська спілка захисту прав людини

v Керівник проекту – Алла Мукшименко, Голова правління Всеукраїнського центру правової допомоги «Громадський захисник» (к.ю.н.)

v Головний юрист-консультант – Ірина Яковець, докторант Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса  Національної Академії правових наук України (д.ю.н.)

Як?

На базі партнерських громадських організацій буде створено 5 громадських приймалень (Дніпродзержинськ, Київ, Львів, Харків, Чернігів), де досвідчені юристи надаватимуть безкоштовну консультативну допомогу для журналістів і громадських активістів, чиї права були порушені при виконанні ними своїх професійних обов’язків чи при висловленні громадської позиції, в тому числі під час підготовки та проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року. Допомога включає забезпечення юридичних консультацій з діючого законодавства, підготовку судових заяв, скарг, звернень, в особливих випадках правники представлятимуть інтереси клієнта в державних організаціях та під час судових процесів. Журналісти та інші громадяни зможуть звернутися за допомогою як безпосередньо, так і зателефонувавши до Call-центру проекту
Проведення спеціалізованих навчань/тренгінгів для журналістів та громадських активістів з метою підвищення можливості самостійного захисту їх прав і громадянських свобод.
Аналіз новацій та законодавчих ініціатив нового уряду в сфері прав людини
Розробка та поширення тематичної інформаційно-освітньої літератури для журналістів і громадських активістів, а також інших зацікавлених сторін (органів державної влади, інститутів громадянського суспільства з метою підвищення їх компетентності з питань свободи слова та захисту громадянських свобод в Україні)

Коли?

Квітень – жовтень 2014

Адреси громадських приймалень проекту «Правова допомога для журналістів і громадських активістів в Україні»

КИЇВ
Вул. Саксаганського, 44-Е, офіс 25
Довідки за тел.: +38 0442016333

ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬК
Вул. Сировця, 6
Довідки за тел.: +38 0569532082

ЛЬВІВ
Вул. Кривоноса,10, офіс 1
Довідки за тел.: +38 0222534053

ХАРКІВ
Пр-т Московський, 140/1, поверх 1, офис 11
Довідки за тел.: +38 0577604597

ЧЕРНІГІВ
Вул.Шевченка, 105-а
Довідки за тел.: +38 0462670312

http://gurt.org.ua/

Останні новини Чернігівщини

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили 11:51

Якщо ви давно не дивилися хороших фільмів, то прийшов час надолужити згаяне. Пропонуємо ознайомитися з добіркою з 12 приголомшливих фільмів, що з’явилися в прокаті в минулому 2019 році. Це фільми, які гарантовано не залишать вас байдужими.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або "перловки" 11:39

Перловка — удивительный продукт. Очень питательный. Это обработанное ячменное зерно. А именно ячменная каша поддерживала гладиаторов Древнего Рима перед боями. Достоинство перловой крупы — невысокая калорийность. Всего 109 ккал на 100 г. Кстати, замедлить процесс старения не хотите ли? Бегом за перловкой! Она богата лизином — природным коллагеном. Не нужно никакого дорогущего крема. Вот оно — решение. Простое.

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року 10:50

5 квітня точне сполучення Юпітера та Плутона в Козерозі. Це кінець тотального контролю на користь нового миру. Люди вчаться жити з новим досвідом, з’являються можливості, завдяки серйозним змінам, починається новий цикл життя в глобальних масштабах. Змінюється структура економіки, події у великому бізнесі чи політиці, торкнуться кожної людини.

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини