Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 серпня, 22:03:11

Навчання по гасінню умовної пожежі в Менській виправній колонії № 91

28.04.2014   18:59Агенцiя

З метою попередження виникнення пожеж на території установ виконання покарань Чернігівської області під час весняно-літнього пожежонебезпечного періоду проведено пожежно-тактичні навчання.

В Менській виправній колонії № 91 управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області проводилися заняття по гасінню умовної пожежі. Персоналу добровільної пожежної дружини з числа працівників установи надавалася практична допомога особовим складом чергової варти пожежно-рятувального підрозділу Менського району управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Чернігівській області по відпрацюванню дій за призначенням. 

Під час проведення даного заходу члени добровільних пожежних дружин вивчали алгоритм дій за сигналом «Буря-4», а за допомогою первинних засобів пожежогасіння гасили умовну пожежу. Подача води до місця виникнення умовної пожежі забезпечувалася пожежним автомобілем, який встановлювали на вододжерело, що розміщене на території установи.

Локалізація пожежі була здійснена за допомогою прокладеної магістральної лінії з подачею води по всім напрямкам, а для недопущення перекидання вогню на сусідні будівлі подальша ліквідація пожежі проведена за допомогою генератора піни середньої кратності.

Чергова зміна Менського пожежно-рятувального підрозділу залучається не тільки для гасіння пожежі, а й на ліквідацію наслідків дорожньо-транспортних пригод. Для цього на озброєнні є аварійно-рятувальна техніка, яка призначена для розрізання різних металевих конструкцій. Тому після проведених пожежно-тренувальних навчань працівниками місцевого підрозділу проводилася демонстрація застосування аварійного інструменту, де на прикладі розрізалися металеві двері від автомобіля.

Завдяки проведенню даного заходу було підвищено рівень майстерності особового складу добровільних пожежних дружин, позаштатних пожежних команд установ області та слідчого ізолятора, що в свою чергу впливає на бойову готовність та професійні дії при виникненні пожеж та загорань.
 

Останні новини Чернігівщини

Виплати допомоги по вагітності та пологах нараховано 219 працюючим жінкам Чернігівщини

Виплати допомоги по вагітності та пологах нараховано 219 працюючим жінкам Чернігівщини 17:57

Протягом липня управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області прийняло до оплати заяви-розрахунки для фінансування допомоги по вагітності та пологах на суму 6,5 млн грн.

За позовом прокуратури з особи стягнуто 200 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев

За позовом прокуратури з особи стягнуто 200 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев 17:39

Чернігівський апеляційний суд за участі прокуратури залишив без змін рішення Коропського районного суду області. У задоволенні апеляційної скарги фізичної особи, в якій ставилося питання про скасування рішення суду першої інстанції, суд відмовив.

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків 17:27

Слідчі Головного управління Національної поліції в Чернігівській області склали обвинувальний акт стосовно організованої групи, що продавала наркотики безконтактним шляхом на території регіону, та направили його до суду.

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку 17:24

10 серпня о 12:42 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу двоповерхового житлового будинку, що у с. Кобилянка Чернігівського району.

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області 12:13

ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.