Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 серпня, 05:43:57

Навчання по гасінню умовної пожежі в Менській виправній колонії № 91

28.04.2014   18:59Агенцiя

З метою попередження виникнення пожеж на території установ виконання покарань Чернігівської області під час весняно-літнього пожежонебезпечного періоду проведено пожежно-тактичні навчання.

В Менській виправній колонії № 91 управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області проводилися заняття по гасінню умовної пожежі. Персоналу добровільної пожежної дружини з числа працівників установи надавалася практична допомога особовим складом чергової варти пожежно-рятувального підрозділу Менського району управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Чернігівській області по відпрацюванню дій за призначенням. 

Під час проведення даного заходу члени добровільних пожежних дружин вивчали алгоритм дій за сигналом «Буря-4», а за допомогою первинних засобів пожежогасіння гасили умовну пожежу. Подача води до місця виникнення умовної пожежі забезпечувалася пожежним автомобілем, який встановлювали на вододжерело, що розміщене на території установи.

Локалізація пожежі була здійснена за допомогою прокладеної магістральної лінії з подачею води по всім напрямкам, а для недопущення перекидання вогню на сусідні будівлі подальша ліквідація пожежі проведена за допомогою генератора піни середньої кратності.

Чергова зміна Менського пожежно-рятувального підрозділу залучається не тільки для гасіння пожежі, а й на ліквідацію наслідків дорожньо-транспортних пригод. Для цього на озброєнні є аварійно-рятувальна техніка, яка призначена для розрізання різних металевих конструкцій. Тому після проведених пожежно-тренувальних навчань працівниками місцевого підрозділу проводилася демонстрація застосування аварійного інструменту, де на прикладі розрізалися металеві двері від автомобіля.

Завдяки проведенню даного заходу було підвищено рівень майстерності особового складу добровільних пожежних дружин, позаштатних пожежних команд установ області та слідчого ізолятора, що в свою чергу впливає на бойову готовність та професійні дії при виникненні пожеж та загорань.
 

Останні новини Чернігівщини

КП

КП "Зеленбуд" презентувало програму озеленення на 2021-2025 роки 20:34

Сьогодні, 3 серпня, на розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств начальник КП "Зеленбуд" Чернігівської міської ради Артем Стах презентував Проект програми розвитку озеленення міста Чернігова на 2021-2025 роки, розроблений спеціалістами комунального підприємства.

Чернігівський фермер планує вирощувати картоплю на зрошенні

Чернігівський фермер планує вирощувати картоплю на зрошенні 20:30

Фермерське господарство «Напорівське» із села Лукашівка Чернігівського району планує вирощувати картоплю на зрошенні, яке дозволяє отримувати удвічі вищий врожай, ніж на богарі.

Антитерористичні тренування та правила польотів у контрольованих прикордонних районах

Антитерористичні тренування та правила польотів у контрольованих прикордонних районах 20:26

Силовики відпрацювали реагування на появу «порушників» у небі.

До чернігівських кінологів завітали ліцеїсти

До чернігівських кінологів завітали ліцеїсти 20:20

У вівторок, 3 серпня до співробітників пошуково-рятувального відділення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області та їх чотирилапих вихованців завітали учні комунального закладу "Чернігівський ліцей" Чернігівської обласної ради.

За втручання прокуратури державі повернуто понад 30 незаконно відчужених будинків бази відпочинку на березі Десни

За втручання прокуратури державі повернуто понад 30 незаконно відчужених будинків бази відпочинку на березі Десни 20:10

Північним апеляційним господарським судом залишено без задоволення апеляційну скаргу суб’єкта господарювання на рішення Господарського суду Чернігівської області від 09.12.2020, яким задоволено позов Ніжинської місцевої прокуратури про визнання права власності на майно та його витребування на користь держави в особі Міністерства культури та інформаційної політики України.