Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 22:20:47

Епідемічна ситуація з грипу та ГРВІ

28.04.2014   14:12Агенцiя

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на ГРВІ як в Україні, так і в області характерна середньорічному рівню для відповідної пори року.

На 17 тижні в області захворіло 3426 осіб, з них 2012 дітей, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 55,0%.

По м. Чернігову захворіло 1228 осІб, з них діти - 694, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 65,5 %.

З початку епідсезону по області проти грипу щеплено 1125 осіб (0,1% всього населення), в т.ч. 287

Фахівцями держсанепідслужби проводиться комплекс заходів по профілактиці грипу та ГРВІ серед населення області. Ситуація знаходиться на контролі Головного управління Держсанепідслужби України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.