Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 05:57:34

Мітинг-реквієм пам’яті загиблих і померлих внаслідок Чорнобильської катастрофи та протест чорнобильців проти свавілля чиновників. ФОТО

26.04.2014   12:01

26 квітня виповнюється 28 років з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Сьогодні у Чернігові відбувся мітинг-реквієм пам’яті загиблих і померлих внаслідок Чорнобильської катастрофи, покладання квітів до пам’ятного знаку “Героям Чорнобиля” та мирна акція протесту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи – хворих на рак щитоподібної залози, яких, як вони вважають, "посадовці Чернігівської облдержадміністрації незаконно позбавили статусу осіб, що постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС", із вимогою припинити беззаконня, відновити хворим чорнобильцям їх законні права і пільги та провести люстрацію профільних чиновників.

Чернігівська область є однією з найбільш постраждалих від наслідків цієї катастрофи. 244 населених пункти віднесені до радіоактивно забруднених. Більше 277 тисяч або 22% населення – до категорії постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС.

На сьогодні статус постраждалих мають понад 90 тисяч осіб. Близько 30% ліквідаторів відійшли в небуття за роки, що минули з дня аварії.

Останні новини Чернігівщини

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25

У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.

Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32

Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.

За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11

За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.

“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41

Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини