Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 вересня, 10:11:46

ТРК "Новий Чернігів" серед переможців конкурсу на проведення телевізійних мостів "Новий Президент – очікування регіонів"

26.04.2014   11:32Агенцiя

Незалежна асоціація телерадіомовників провела конкурс відкритих пропозицій на підготовку та проведення регіональними телекомпаніями телевізійних мостів «Новий Президент – очікування регіонів».

сього до участі у конкурсі надійшло 13 заявок. Дирекція асоціації щиро дякує всім компаніям, які проявили зацікавленість у проекті та витратили свій час на підготовку документів.

Бюджет проекту дозволяє підтримати лише шість телемостів. Оцінивши отримані заявки за 9-ма критеріями, серед яких: цікавість та актуальність теми телемосту, відповідність списку гостей телемосту заявленій темі та вимогам проекту, ефективність запропонованої промо кампанії тощо, було обрано п’ять пар та одна трійка телерадіокомпаній. Переможці отримають фінансування для проведення у прямому ефірі дискусій між експертами та громадськими активістами своїх регіонів щодо найбільш актуальних спільних для цих областей проблем, а також вимог до Президента, якого буде обрано на позачергових виборах 2014 року, і до політики, яку він буде реалізовувати.

Перелік проектів, що перемогли:

ВТВ плюс, м. Херсон та МТРК «Чернівці», м. Чернівці
27 телеканал, м. Дніпропетровськ та МТРК «Чернівці», м. Чернівці
ТРК TV-4, м. Тернопіль та ТРК «1 Первый городской», м. Одеса
ТРК «Вежа», м. Івано-Франківськ та ТРК «Новий Чернігів», м. Чернігів
ТРК «Рівне 1», м. Рівне та ТРК «Алекс», м. Запоріжжя
ТРК «Рівне 1», м. Рівне, ТРК «ВІККА», м. Черкаси та ТРК Simon, Харків

З 28 по 30 квітня представники НАМ зв’яжуться з переможцями для підписання договорів та узгодження інших формальностей. Під час обговорення остаточних умов співпраці деяким компаніям буде рекомендовано внести деякі корективи до тем або списку учасників.

Нагадуємо, що фінансування надаватиметься у формі 2-х платежів. 50% суми буде перераховано впродовж 3-х робочих днів з моменту підписання контрактів з усіма компаніями-учасницями відповідного проекту. Друга половина коштів буде перерахована продовж 5-ти робочих днів після отримання запису телемосту та ефірних довідок від всіх телекомпаній, які брали участь у його проведенні.

Метою проекту є забезпечення поінформованості українців під час виборів Президента 2014 року шляхом підтримки крос-регіонального публічного діалогу щодо вимог до наступного лідера держави.

Останні новини Чернігівщини

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята 07:51

27 вересня (14 вересня за ст.стилем) Православна і Греко-Католицька Церкви відзначають свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму 07:50

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття.

Виявлено 85 нових випадків COVID-19

Виявлено 85 нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 26 вересня в області зафіксовано 85 нових випадків COVID-19.