Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 вересня, 05:44:48

Оголошується конкурс на участь у навчальному курсі з підготовки моніторів національного превентивного механізму

26.04.2014   09:33Агенцiя

Оголошується конкурс на участь у навчальному курсі з підготовки моніторів національного превентивного механізму, який здійснюється відповідно до плану дій розвитку НПМ в Україні в рамках проекту громадської організації «М’АРТ».

Конкурс організовано Експертною радою з питань НПМ при Представникові Уповноваженого Верховної ради України з прав людини та Всеукраїнською освітньою програмою «Розуміємо права людини».

До участі у конкурсі запрошуються активісти, які:
- співпрацюють або зацікавлені у співпраці з правозахисними громадськими організаціями;
- вмотивовані активно діяти у сфері захисту та підтримки прав людини;
- готові працювати у складі груп з планування та проведення візитів до місць несвободи.

Навчальний курс триватиме з 12 травня по 15 липня 2014 року і складатиметься з 5-денного тренінгу, дистанційної практичної роботи та підсумкової 1-денної зустрічі.

Учасники курсу візьмуть участь в інтенсивній програмі навчання і практичній підготовці, що включатиме такі етапи:
14 травня - 4 червня, 2014 р. (дистанційно): Вступна сесія, що є другим етапом конкурсного відбору. Вона передбачає самостійне ознайомлення з матеріалами, які пропонують організатори курсу за темами: «Права людини: основні поняття», «Місця несвободи в Україні», «Дотримання прав людини в місцях несвободи» та виконання завдань, що будуть запропоновані. За результатами цієї сесії буде остаточно сформовано групу учасників курсу;
10 - 15 червня, 2014 р. (Чернігів): Перша сесія – 5-денний тренінг, який складатиметься з тематичних блоків з основ прав людини, моніторингу, функціонування НПМ та організації моніторингових візитів НПМ;
23 червня - 15 липня, 2014 р. (дистанційно): Друга сесія, що передбачає самостійне виконання теоретичних завдань щодо планування участі у моніторинговому візиті НПМ та участь у моніторингових візитах в якості стажерів;
Липень, 2014 р. (Київ): Третя сесія – 1-денна підсумкова зустріч, під час якої учасники пройдуть оцінку успішності.

Учасники курсу, які успішно пройдуть навчання, будуть рекомендовані для участі у роботі НПМ в якості моніторів.

Активна участь у всіх заняттях курсу є обов’язковою для успішного проходження курсу.
Для участі у конкурсі необхідно заповнити реєстраційну анкету он-лайн за адресою: http://bit.ly/Pt3Obu до 18:00 10 травня 2014 року. Учасники конкурсу будуть повідомлені про його результати до 18:00 13 травня 2014 року. Кандидатура вважається зареєстрованою, якщо кандидат отримав про це повідомлення від організаторів.

Контакти організаторів для отримання додаткової інформації:
E-mail: rozumiemopravaludyny@gmail.com
Телефон: +380509219967 (Сергій Буров)

Партнери проекту – Харківський інститут соціальних досліджень, Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Центр інформації про права людини, Асоціація незалежних моніторів місць несвободи, Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів, Гельсінський фонд з прав людини (Польща).
 

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо 16:16

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 вересня в області зафіксовано 127 нових випадків COVID-19.

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.