Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 02:34:49

Міліція розслідує стрілянину в центрі Чернігова

24.04.2014   10:07

23 квітня близько 13 години в Чернігові біля торгового центру «П'ятницький» невідомі за допомогою вогнепальної зброї вчинили замах на вбивство громадян 1981 і 1982 року народження. До чергової частини Чернігівського міського відділу внутрішніх справ надійшла інформація про стрілянину в центрі Чернігова біля торгового центру «П'ятницький».

На місце події негайно виїхали слідчо-оперативні групи міста та області, оперативники і керівництво УМВС в області та міськвідділу міліції, колеги з прокуратури.

Зі слів свідків, конфлікт зі стрільбою розпочався біля будівлі одного з банків, а потім продовжився через дорогу - на парковці під магазином "П'ятницький". В результаті двоє чоловіків отримали вогнепальні поранення і були госпіталізовані, один з них в лікарні помер.

На місці події працювали експерти-криміналісти. Слідчі допитали свідків та вцілілого потерпілого, триває збір речових доказів, в області введено план «Перехоплення».

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відкрито кримінальне провадження за пунктом 1 частиною 2 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство двох або більше осіб) - карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.

Розкриття даного злочину перебуває на контролі керівництва УМВС в Чернігівській області. Міліція звертається до всіх, хто став свідком події, допомогти слідству і надати інформацію про стрілянину за телефоном чергової частини 619-102, або 102.

До теми: У центрі Чернігова сталася зухвала стрілянина на очах випадкових перехожих. ВІДЕО  

Останні новини Чернігівщини

«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20

Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.

СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17

Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09

З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.

У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06

Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57

У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини