Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 11:10:00

У Чернігові в ніч на Великдень працюватимуть громадський транспорт та вуличне освітлення

18.04.2014   15:24

Роботу громадського транспорту в ніч на Великдень із 19 на 20 квітня буде подовжено, аби люди мали змогу добратися до храмів. Про це повідомив заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров.

Зокрема, транспорт на маршрутах № 27 «Олександрівка – ЛГЗ», №30 «Пивзавод – Епіцентр» і №33 від ЗАЗу до вул. Преображенської перевозитиме пасажирів до 1-ї години ночі. Потім автобуси вийдуть на ці маршрути зранку о 4-й годині. Автобуси на маршруті №15 «Забарівка – вул. Савчука» працюватимуть до 24-ї години 19 квітня, а 20 квітня розпочнуть перевезення з 6-ї ранку.

Також С. Віхров сказав, що досягнуто домовленості з міськими електромережами про роботу зовнішнього освітлення вночі в черговому режимі.

Правопорядок на вулицях обласного центру та поблизу храмів забезпечуватимуть майже 100 правоохоронців – співробітників патрульно-постової служби та державтоінспекції.

«Ми зробимо все від нас залежне, аби люди спокійно освятили паски та в доброму настрої зустріли свято Великодня», - відзначив С. Віхров.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:53

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 листопада по 8:00 30 листопада 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року 07:45

У січні–вересні 2021р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 4,2 млрд.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА 07:27

За ініціативи начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимира Нідзельського розроблений унікальний проєкт – інтерактивна карта поліцейських станцій у територіальних громадах Чернігівщини.

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо 07:22

Чому Україна стала близькою для Мейса? Чому саме цій людині з іншого континенту та культурного середовища судилося стати одним з перших, хто на високому науковому рівні розповів Україні та світові про трагедію Голодомору? Чому ми мусимо читати публіцистику Мейса знову і знову?

30 листопада - який день, свято та прикмети

30 листопада - який день, свято та прикмети 07:19

У цей день світ відзначає день свійських тварин, день слонів "Слоновін", день захисту інформації, день пам'яті жертв застосування хімічної зброї, міжнародний день "Міста за життя".