Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 10:53:56

Міліція вживає максимум заходів для гарантування безпеки громадян під час Великодня

18.04.2014   12:50

Чернігівщина разом з усією Україною святкуватиме Світле Христове Воскресіння - Великдень. Готуються до свята і працівники міліції, які для забезпечення спокою і порядку в містах і селах області нині проводять низку профілактичних заходів. Про це розповів перший заступник начальника Управління МВС в області полковник міліції Олександр Любарець.

В переддень Великодня міліція здійснює ґрунтовну профілактичну роботу на упередження правопорушень в місцях масового зібрання громадян, щоб свято не затьмарилося ніякими прикрими інцидентами.

Території навколо культових споруд будуть завчасно обстежені працівниками міліції на предмет виявлення різного роду антигромадського та кримінального елементу, вибухових пристроїв, легкозаймистих речовин, зброї та боєприпасів.

Органи внутрішніх справ переведені на посилений варіант несення служби. У тісній співпраці з іншими правоохоронними відомствами міліціонери забезпечуватимуть безпеку громадян поблизу 478 культових споруд та церков області. Спокій більше ніж чотирьохсот тисяч прихожан охоронятимуть близько тисячі працівників міліції, дві сотні членів громадських формувань, помічників дільничних інспекторів міліції та активістів «Народної самооборони».

На період Великодніх свят керівниками всіх структурних підрозділів міліції від обласних до районних будуть розроблені детальні плани охорони громадського порядку та безпеки громадян. У Великодню ніч на чергування заступлять всі начальники міськрайорганів, керівники структурних підрозділів та куратори районів аби особисто керувати діями підлеглих та координувати їх.

Зважаючи на напруженість ситуації на південному сході України, Олександр Любарець також розповів про превентивні заходи, яких вживає міліція разом з іншими силовиками та громадськістю для контролю над обстановкою в області.

Зокрема він повідомив про засідання Координаційної наради з питань забезпечення правопорядку та охорони адмінбудівель державної влади і місцевого самоврядування, яка відбулася днями в УМВС.

В цій нараді, крім міліції, взяли участь представники прокуратури, СБУ, прикордонники, а також активісти «Самооборони» та «Правого сектору».

Учасники наради узгодили питання ефективної та оперативної взаємодії між силовими структурами і громадськістю з недопущення протиправних дій. Було прийняте рішення про створення спільних груп швидкого реагування з числа бійців патрульної служби, нацгвардії та активістів «Правого сектору» і «Самооборони», ефективний радіообмін у питаннях охорони громадського порядку, чітку взаємодію та реагування на загострення оперативної обстановки.

Олександр Любарець привітав чернігівців з Великоднем, побажав миру і спокою у їх родинах та закликав дотримуватися християнських заповідей.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:53

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 листопада по 8:00 30 листопада 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року 07:45

У січні–вересні 2021р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 4,2 млрд.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА 07:27

За ініціативи начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимира Нідзельського розроблений унікальний проєкт – інтерактивна карта поліцейських станцій у територіальних громадах Чернігівщини.

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо 07:22

Чому Україна стала близькою для Мейса? Чому саме цій людині з іншого континенту та культурного середовища судилося стати одним з перших, хто на високому науковому рівні розповів Україні та світові про трагедію Голодомору? Чому ми мусимо читати публіцистику Мейса знову і знову?

30 листопада - який день, свято та прикмети

30 листопада - який день, свято та прикмети 07:19

У цей день світ відзначає день свійських тварин, день слонів "Слоновін", день захисту інформації, день пам'яті жертв застосування хімічної зброї, міжнародний день "Міста за життя".