Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 11:16:17

Чернігівська молодіжна громадська організація «Міський молодіжний центр «ЖМЕНЯ» презентує проект «Здорова родина – здорова країна»

18.04.2014   12:50Агенцiя

16 квітня відбулася прес-конференція, на якій було представлено проект «Здорова родина – здорова країна»

На прес-конференції були присутні представники громадських організацій, Департаменту сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, Чернігівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (ЧМЦСССМ), Клінік дружніх до молоді, медичних установ,  
А також Юлія Завгородня - Координатор програми АМР США «Здоров‘я жінок України» в Чернігівській області, яка розповіла про мету та завдання програми, та основні її принципи роботи.

Регіна Гусак, Голова Правління ЧММГО «ММЦ «Жменя»
Метою проекту «Здорова родина – здорова країна» є зменшення кількості абортів, привернення уваги людей репродуктивного віку до ефективного планування сім’ї шляхом інформування населення Чернігова та Чернігівської області про ефективні способи збереження репродуктивного здоров’я із залученням регіональних ЗМІ.
Незважаючи на актуальність проблеми збереження репродуктивного здоров‘я та зменшення кількості абортів саме в нашій області (Чернігівщина займає лідерські позиції по кількості абортів серед жінок репродуктивного віку) інформаційна продукція з даної теми в місті відсутня, а інформаційна компанія щодо збереження репродуктивного здоров‘я не проводиться взагалі. В регіональних ЗМІ відсутня будь-яка інформація щодо збереження репродуктивного здоров‘я.
Тому такий проект як «Здорова родина – здорова країна» є актуальним для нашого міста, як такий що приверне увагу громади до даної теми.

Наталія Волинець, головний спеціаліст Чернігівський міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, координатор заходів проекту «Здорова родина – здорова країна»
Профілактична робота щодо збереження репродуктивного здоров‘я, підготовки молоді до сімейного життя, профілактики дошлюбних стосунків звісно ж проводиться в місті державними установами та НГО, діяльність яких спрямована на формування у молоді здорового способу життя, а саме – профілактику шкідливих звичок (тютюнопаління та вживання алкоголю). Але дані види профілактичної роботи  проводяться у формі бесід або лекцій, які не є цікавими для представників цільових аудиторій.
В проекті ж «Здорова родина – здорова країна» ми плануємо проводити роботу з формування здорової позиції, щодо ефективного планування сім’ї та відношення до репродуктивного здоров’я шляхом залучення молоді до активної участі в таких цікавих заходах як «Крок до сімейного життя», який доречи відбувається сьогодні, «Живий мікрофон», участі в дискусійних телепередачах.
Звісно ж задля охоплення широкої аудиторії ми також застосовуватимемо засоби масової інформації: буде транслюватися соціальний ролик та розміщена інформація про «гарячу» лінію з питань репродуктивного здоров’я в місцевих та регіональних ЗМІ.
Наша діяльність не буде обмежуватися лише Черніговом, ми маємо на меті залучення до обговорення проблеми збереження репродуктивного здоров’я населення Чернігова, Ніжина, Прилук, а також мешканців селищ Ріпки та Гончарівське.

Володимир Пулін, Заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації:

Дуже важливо максимально залучити до проекту сільське населення. В ідеалі кожен фельдшерсько-акушерський пункт повинен би мати фахівця з планування сім’ї для надання консультативної допомоги. Адже шлях до успішної країни починається з нашого порогу.

Партнерами в реалізації проекту є Департамент сім’ї молоді та спорту Чернігівської ОДА, місцеві та регіональні ЗМІ, обласна та міська Клініки дружні до молоді, Чернігівський обласний та міський центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
 
Регіна Гусак,
Олена Трубенок

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:53

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 листопада по 8:00 30 листопада 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року 07:45

У січні–вересні 2021р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 4,2 млрд.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА 07:27

За ініціативи начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимира Нідзельського розроблений унікальний проєкт – інтерактивна карта поліцейських станцій у територіальних громадах Чернігівщини.

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо 07:22

Чому Україна стала близькою для Мейса? Чому саме цій людині з іншого континенту та культурного середовища судилося стати одним з перших, хто на високому науковому рівні розповів Україні та світові про трагедію Голодомору? Чому ми мусимо читати публіцистику Мейса знову і знову?

30 листопада - який день, свято та прикмети

30 листопада - який день, свято та прикмети 07:19

У цей день світ відзначає день свійських тварин, день слонів "Слоновін", день захисту інформації, день пам'яті жертв застосування хімічної зброї, міжнародний день "Міста за життя".