Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 12:00:19

Фірма завищила вартість труб при будівництві газопроводу на Чернігівщині

18.04.2014   12:31Агенцiя

Суд стягнув з ТОВ «Укрпідводтрубопровідбуд» 171 тис грн. на користь державного бюджету. Про це свідчить рішення Господарського суду Київської області від 1 квітня.

Суд дійшов висновку, що фірма на вказану суму завищила вартість матеріалів при проведенні будівництва підвідного газопроводу до с. Плиски Борзнянського району (Чернігівська обл.).

«Укрпідводтрубопровідбуд» закупив труби та сигнальні стрічки «Газ» на 292 тис грн., а в актах виконаних робіт вказав суму 463 тис грн. Завищення ціни виявила ревізія Контрольно-ревізійного управління.

Для будівництва газопроводу у вересні 2008 року фірму найняло Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації. Фінансування робіт здійснювалося за рахунок субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на газифікацію.

Засновниками ТОВ «Укрпідводтрубопровідбуд» є киянин Юрій Марусич (99%) і одеське ТОВ «Компанія з управління активами «Афіна-Інвест», яким володіє Надія Басович. «Укрпідводтрубопровідбуд» зареєстроване у смт. Макарів Київської обл.


http://nashigroshi.org/2014/04/18/firma-zavyschyla-vartist-trub-pry-budivnytstvi-hazoprovodu-na-chernihivschyni/

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:53

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 листопада по 8:00 30 листопада 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року 07:45

У січні–вересні 2021р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 4,2 млрд.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА 07:27

За ініціативи начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимира Нідзельського розроблений унікальний проєкт – інтерактивна карта поліцейських станцій у територіальних громадах Чернігівщини.

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо 07:22

Чому Україна стала близькою для Мейса? Чому саме цій людині з іншого континенту та культурного середовища судилося стати одним з перших, хто на високому науковому рівні розповів Україні та світові про трагедію Голодомору? Чому ми мусимо читати публіцистику Мейса знову і знову?

30 листопада - який день, свято та прикмети

30 листопада - який день, свято та прикмети 07:19

У цей день світ відзначає день свійських тварин, день слонів "Слоновін", день захисту інформації, день пам'яті жертв застосування хімічної зброї, міжнародний день "Міста за життя".