Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 11:31:28

Шефи в погонах подарували дітям-сиротам новорічне свято

03.01.2012   08:34

Очі дітлахів засвітилися радістю, коли до них завітали гості з Чернігова. Представники УМВС України в Чернігівській області приїхали привітати з новим роком своїх маленьких підшефних – вихованців Городянської школи-інтернату для дітей-сиріт.

Школа-інтернат була заснована в далекому 1957 році, з того часу з її стін вийшли тисячі вихованців, які стали повноцінними громадянами своєї Батьківщини.

Декілька випускників школи успішно навчаються і працюють в органах внутрішніх справ. Зараз в школі 131 вихованець різного віку, наймолодші з них ще тільки вчаться ходити.

Держава усіляко піклується про маленьких українців, які завтра стануть повноцінними громадянами держави. Вони охайно одягнені, нагодовані, регулярно виїжджають на відпочинок у різні куточки України, в тому числі і за кордон, але як би там не було, діти потребують звичайної батьківської турботи і уваги, простого спілкування з однолітками і старшими товаришами.

Саме в ролі старших товаришів ось вже сьомий рік поспіль виступають працівники Управління внутрішніх справ області. Цього разу до дітей, привітати їх з новорічними святами, прибули начальник сектору соціально-гуманітарної роботи управління кадрового забезпечення УМВС України в Чернігівській області Олег Гончаренко та заступник начальника Городнянського РВ УМВС Андрій Лавренко. Вони привітали дітлахів з Новорічними Святами, побажали щастя, здоров’я, наснаги в навчанні та подарували кожному новорічний набір солодощів.

Історія шефських відносин міліціонерів з вихованцями Городянської школи-інтернату триває вже багато років. Тому правоохоронцям завжди цікаво спостерігати коли керівництво закладу кожного разу розповідає та демонструє свої здобутки та напрацювання. І цього разу директор інтернату провів для міліціонерів коротеньку екскурсію, з якої стало зрозуміло, що дітей тут дуже люблять і створюють для них умови, максимально наближені до домашніх.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.