Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 серпня, 18:20:46

Проблема безпліддя. Які є шанси на її вирішення?

17.04.2014   14:46Агенцiя

Питання подолання безпліддя в Україні залишається дуже гострим і актуальним, і не може бути поза увагою суспільства. Тому «Відкриті двері материнства» — соціальна ініціатива одного з медичних центрів столиці, яка покликана довести, що безпліддя – не вирок.

Для того, щоб боротися з цим явищем, спочатку виявляють його причини. Фахівці кажуть, їх може бути безліч від інфекційної, імунологічної до генетичної. 

Останнім часом все більше випадків, коли пара не може мати дитину через чоловіче безпліддя. В нашій області цей показник також високий. За останні півроку виявили чоловічий фактор у 75% випадків. Викликають хвилювання і пізні звернення за допомогою. Репродуктивний вік жінок – до 45 років. Проте зараз здорову дитину можна народити і після його досягнення – тут використовуються більш складні репродуктивні методики.

Інформуючи колег з регіонів про нові тенденції та віяння в медицині, київські лікарі звертають увагу на допоміжні репродуктивні технології. Зокрема, з використанням кріо-консервування (тобто заморозки) яйцеклітин та ембріонів.

Часто у пацієнтів, які планують штучне запліднення, зникає у ньому необхідність. Починаючи краще слідкувати за своїм здоров’ям і правильно харчуватися, вони можуть завагітніти природним шляхом.


http://chodtrk.com.ua/?p=14403

Останні новини Чернігівщини

Поліція затримала чоловіка за підозрою у вбивстві своєї дитини

Поліція затримала чоловіка за підозрою у вбивстві своєї дитини 14:58

Сьогодні вночі поліція затримала 30-річного чоловіка, який обґрунтовано підозрюється у вбивстві 8-річного сина, з яким він разом відпочивав у лісосмузі під Черніговом.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 2 особи та 59 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 2 особи та 59 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 14:45

Упродовж минулого тижня з 27 липня по 3 серпня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 189 чоловік особового складу та 56 одиниць спеціальної техніки.

Середньомісячна заробітна плата штатних працівників Чернігівщини - 8770 грн, в Україні – 10928 грн.

Середньомісячна заробітна плата штатних працівників Чернігівщини - 8770 грн, в Україні – 10928 грн. 14:41

За статистичними даними середньомісячна заробітна плата штатних працівників в області за січень-червень 2020 року становила 8770 грн з темпом зростання до аналогічного періоду попереднього року 11,6%. Для порівняння, в Україні відповідно – 10928 грн.

У Чернігівській області зафіксовано +17 нових випадків захворювання COVID-19

У Чернігівській області зафіксовано +17 нових випадків захворювання COVID-19 14:26

За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину 3 серпня в області виявлено 17 нових випадків COVID-19.

Ніжин: міський голова провів розширену оперативну нараду

Ніжин: міський голова провів розширену оперативну нараду 11:43

3 серпня відбулась розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.