Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 11:54:46

Проблема безпліддя. Які є шанси на її вирішення?

17.04.2014   14:46Агенцiя

Питання подолання безпліддя в Україні залишається дуже гострим і актуальним, і не може бути поза увагою суспільства. Тому «Відкриті двері материнства» — соціальна ініціатива одного з медичних центрів столиці, яка покликана довести, що безпліддя – не вирок.

Для того, щоб боротися з цим явищем, спочатку виявляють його причини. Фахівці кажуть, їх може бути безліч від інфекційної, імунологічної до генетичної. 

Останнім часом все більше випадків, коли пара не може мати дитину через чоловіче безпліддя. В нашій області цей показник також високий. За останні півроку виявили чоловічий фактор у 75% випадків. Викликають хвилювання і пізні звернення за допомогою. Репродуктивний вік жінок – до 45 років. Проте зараз здорову дитину можна народити і після його досягнення – тут використовуються більш складні репродуктивні методики.

Інформуючи колег з регіонів про нові тенденції та віяння в медицині, київські лікарі звертають увагу на допоміжні репродуктивні технології. Зокрема, з використанням кріо-консервування (тобто заморозки) яйцеклітин та ембріонів.

Часто у пацієнтів, які планують штучне запліднення, зникає у ньому необхідність. Починаючи краще слідкувати за своїм здоров’ям і правильно харчуватися, вони можуть завагітніти природним шляхом.


http://chodtrk.com.ua/?p=14403

Останні новини Чернігівщини

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані 11:14

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 11:00

31 березня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3 10:50

31 березня чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом з керівником міського управління охорони здоров'я Владиславом Кухарем провели зустріч з лікарями міської лікарні №3 для обговорення питань їх роботи з хворими на коронавірус у разі другої хвилі епідемії.

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця 10:13

Військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Центрального регіону України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням лейтенанта ЗСУ у вчинені злочину, передбаченого ст. 415 ч. 1 КК України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини