Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 лютого, 15:22:59

У Чернігові засуджено групу крадіїв

17.04.2014   10:30

У Чернігові засуджено групу з п’яти осіб, на рахунку яких — 29 крадіжок автомобільних акумуляторів.

Злочинну діяльність вони почали у вересні минулого року з двох крадіжок електрокабелю з баштових кранів на будівельних майданчиках міста — по вул. Робочій та вул. Незалежності. Далі компанія вподобала інші об’єкти: акумулятори легкових автомобілів, припаркованих на вулицях у нічний час. Іноді принагідно крали з машин автомагнітоли та дрібні запчастини. Викрадене возили на власному ВАЗ 2103 одного з членів групи. Затримані при скоєнні чергової крадіжки.

Вина злочинців підтверджується їх зізнанням, а також значною кількістю речових доказів. У них було знайдено і вилучено частину викраденого раніше та знаряддя злочинів. Також встановлено місце, куди крадене потім здавалось у вигляді брухту. Там здавачів упізнали.

Усі крадії молоді (від 19 до 25 років), мешкали в Чернігові, не працювали, злочини скоювали після спільного вживання спиртного.

Вироком суду одному з них (який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічний злочин і в якого найбільше злочинних епізодів) призначено покарання у вигляді трьох з половиною років позбавлення волі, іншим — різні терміни позбавлення волі з іспитовим строком.

Прокуратурою м. Чернігова внесено апеляцію на м’якість вироку.


Прес-служба прокуратури м. Чернігова
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини