Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 березня, 00:38:12

Переможці конкурсу "Екологія Чернігова очима молоді"

17.04.2014   08:47

В Чернігівській міській раді відзначили переможців та призерів конкурсу "Екологія Чернігова очима молоді".

У церемонії нагородження взяли участь секретар Чернігівської міської ради Владислав Кухар та перший заступник міського голови Микола Миргородський, оргкомітет Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г.Шевченка, а також молодь міста.

У привітальному слові Микола Миргородський подякував всім учасникам – студентам Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка за небайдужість до проблем рідного міста та дбайливе ставлення до нього.

За результатами членів журі переможцями стали:

I місце– Юлія Ковтун, Чернігівський національний педагогічний університет імені Т. Г.Шевченка, Інститут історії;

II місце– Галина Савенко, Чернігівський національний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка, психолого-педагогічний факультет;
Олена Старченко, Чернігівський національний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка, фізико-математичний факультет;

III місце– Іван Шевченко, Чернігівський національний технологічний університет, Інститут права та соціальних технологій;
Олена Райська, Чернігівський національний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка, Інститут історії.

Конкурс «Екологія Чернігова очима молоді» організований за підтримки Чернігівської міської ради та Благодійного фонду «Європа».
 

Останні новини Чернігівщини

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

Діють компенсації за працевлаштування 10:07

У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини