Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 серпня, 13:38:56

Робоча група з питань належного утримання безпритульних тварин провела своє перше засідання

17.04.2014   08:31

16 квітня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук провів засідання робочої групи з питаннь належного утримання безпритульних тварин.

Як вже повідомлялося раніше, групу створено на базі постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів, до складу якої, окрім депутатів обласної ради, увійшли також представники Чернігівської міської ради та громадськості.

У заході взяли участь секретар Чернігівської міської ради Владислав Кухар, голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Арсен Дідур, начальник управління регулювання природними ресурсами та екомережі Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Тетяна Дадашева, начальник управління ветеринарної медицини у м. Чернігові Валентина Пономаренко, представник громадської організації «Інститут сучасних проблем України» Наталія Мойсеєнко, голова комітету екології та природних ресурсів Громадської ради при голові облдержадміністрації Валентина Седячко та інші.

Учасники засідання обговорили питання щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії серед населення про умови належного утримання та обов’язкової реєстрації домашніх тварин відповідно до затверджених у 2011 році Правил утримання собак та котів у м. Чернігові.

За підсумками наради члени робочої групи вирішили рекомендувати виконкому Чернігівської міської ради розробити Програму реєстрації домашніх тварин, пілотного проекту для впровадження в цілому по області. Також було запропоновано визначити виконавцем зазначених робіт Управління ЖКГ Чернігівської міської ради.

З метою ефективної підготовки відповідних документів міською радою, 24 квітня відбудеться додаткова зустріч під головуванням Валентина Мельничука, у складу якої входять: секретар Чернігівської міської ради Владислав Кухар, заступник міського голови з питань ЖКХ Володимир Кривенко, начальник управління ЖКГ м. Чернігова Олександр Лазаренко та представники громадськості.

Останні новини Чернігівщини

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області 12:57

По всій території України громадські омбудсмени з захисту виборчих прав громадян ВГО ГМ Опора проводять моніторинг доступності виборчих дільниць.

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти 12:24

Незважаючи на канікули, відпустки та літню спеку, правозахисна програма для молодих лідерів“Разом Ми – Сила або як стати блогером” уввійшла у дуже активну фазу.

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА 12:17

У червні 2020 року жителями Чернігівської області сплачено за житлово-комунальні послуги 237,0 млн.грн. Це становить 123,7% нарахованих за цей період сум (з урахуванням погашення боргів попередніх періодів).

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності 10:52

Чернігівським районним судом протягом липня 2020 року винесено ряд рішень про визнання винними мешканців Чернігівщини у скоєнні адміністративних правопорушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:19

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.